top of page

Перший український хакатон з розвитку інтелектуального капіталу - 100 IT Hackathon у Вінниці

13-15 грудня Вінниця перетворилася на епіцентр інновацій, де 100 талановитих підлітків віком 14-17 років із 15 областей України взяли участь у Першому українському хакатоні з розвитку інтелектуального капіталу - 100 IT Hackathon.


Учасники працювали у командах 48 годин, аби створити прототипи інноваційних освітніх рішень. Під керівництвом досвідчених менторів вони не тільки генерували ідеї, але й опановували технології майбутнього, зокрема штучний інтелект.

Вінницький Кластер приладобудування та автоматизації долучився до 100 IT Hackathon у двох ролях: співорганізатора події та учасника експертної комісії.

Експертна комісія, оцінювала представлені проєкти за такими критеріями:

  •  інноваційність,

  •  практична реалізація,

  •  користь для суспільства,

  •  потенціал розвитку.


Усі переможці отримали цінні призи, а найталановитіші учасники — гранти у розмірі 100 000 грн на навчання в рамках програми «Українська ІТ-Сотня».

Переможці пропонували креативні інноваційні рішення та проєкти, такі як, сучасна освітня платформа для додаткових домашніх завдань, інтерактивні застосунки, «21 день Челендж саморозвитку», інструменти для вирішення проблем працевлаштування ветеранів та людей з обмеженими можливостями, платформа швидкої комунікації студентів, роботодавців, освітніх закладів тощо.

 

Разом створюємо можливості для молоді. Дякуємо партнерам та усім організаторам за підтримку і натхнення!

Comments


EU4Business battery logo UKR_white BG.png

Веб-сайт виготовлено на замовлення Вінницького Кластеру приладобудування та автоматизації в межах програми «EU4Business: конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП», що спільно фінансується Європейським Союзом та урядом Німеччини і реалізується німецькою федеральною компанією Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH.


Зміст сайту є виключною відповідальністю Вінницького Кластеру приладобудування та автоматизації і не обов’язково відображає позицію Європейського Союзу, уряду Німеччини, GIZ.

© 2024 AIM Cluster

bottom of page